Nowa aktualizacja Avatara 2 dowodzi, że sequel będzie wart czekania

Avatar 2 pojawił się od dawna, a nowe aktualizacje obiecują, że warto będzie czekać. Gwiazda Stephen Lang mówi, że „Nigdy nie widziałem czegoś takiego”.

Avatar 2 Istota wody

Avatar 2 Istota wody cda to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów roku po wielu opóźnieniach, a ostatnia aktualizacja dowodzi, że warto na to czekać. Reżyser Titanica, James Cameron, nie jest obcy filmom z oszałamiającą grafiką wodną. Avatar 2zostanie wydany niezwykle długo po swoim poprzedniku, ale długotrwały rozwój to dobra rzecz, sądząc po Titanicu i pierwszym Avatarze. Oba filmy były przełomowe pod względem wizualnym, a Cameron nie spieszył się z opracowaniem efektów specjalnych każdego z nich, bijąc rekordy kasowe. Z tak długo oczekiwaną kontynuacją prawdopodobnie ponownie przebije swoje i tak już oszałamiające dzieło, gdy Avatar 2 Istota wody cały film trafi do kin.

Chociaż sam Cameron nie powiedział ostatnio nic na temat wizualizacji, Stephen Lang, gwiazda Avataru 2 , wspomniał o nich w niedawnym wywiadzie. Mówi widzom, że widział już wiele gotowego filmu i stwierdza: „Nigdy nie widziałem czegoś takiego, a widziałem Avatara. Jest tam ładnie, jest piękny”. Avatar miał oszałamiające efekty wizualne, które na zawsze zmieniły CGI, a po dodaniu efektów wody i ciężkiej wody wygląda na to, że Istota wody przebije się jeszcze bardziej.

Co wiemy o efektach wizualnych i nowej technologii Avatar 2?

Avatar 2 Istota wody online

Kiedy pierwszy zwiastun filmu został pierwotnie wydany, Avatar 2 spotkał się z reakcją na jego CGI. Jednak od tamtej pory okazało się to niesłuszną krytyką. Duża część filmu jest naprawdę kręcona pod wodą, a członkowie obsady uczą się, jak wstrzymywać oddech na dłuższy czas. W tym celu Cameron i jego zespół wymyślili zupełnie nowy rodzaj podwodnej technologii mocap. Wcześniej nie można było połączyć ujęć podwodnych z mocapem, zamiast tego aktorzy byli zawieszeni na drutach, aby imitować unoszenie się na wodzie, a woda została dodana cyfrowo później. James Cameron nalegał jednak, aby podwodne ujęcia rzeczywiście były pod wodą, aby stworzyć doświadczenie, które było dosłownie i w przenośni bardziej wciągające. Znając nacisk Camerona na perfekcję, CGI postprodukcji będzie nadal ulepszane aż do wydania Avatar: Istota wody. Sprawdź gdzie można obejrzeć Avatar 2 Istota wody online

Avatar 2 już brzmi lepiej niż pierwszy film

Avatar 2 Istota wody

Chociaż Avatar 2 ma niższe projekcje kasowe, wyczekiwanie i oszałamiające efekty wizualne mogą wystarczyć, aby stać się kolejnym wielkim hitem kasowym. Niesamowite efekty wizualne to ogromna część tego, dlaczego oryginalny Avatar pobił tyle rekordów, ile osiągnął. Poświęcenie 13 lat na opracowanie sequela pozwoliło Cameronowi, a także zespołowi efektów wizualnych i wszystkim innym zaangażowanym w film stworzyć film, który z punktu widzenia technologii będzie bez wątpienia lepszy od pierwszego.

Sukces sequela i jego efekty specjalne przyniosą korzyści nie tylko Cameronowi i serii Avatar , ale także innym filmom. Na przykład podwodna technologia CGI Avatara 2 może przynieść korzyści Marvelowi, ponieważ studio wprowadza własną podwodną postać z Namor. Jeśli ma taki sam wpływ, jak pierwszy Avatar , sequel bez wątpienia w ogromnym stopniu rozwinie technologię w tworzeniu filmów. Słysząc donosi, że wizualizacje Avatar: Istota wody są niepodobne do niczego, co widzieliśmy wcześniej, ma wiele obietnic, nie tylko dla sequela, ale także dla przyszłości Hollywood.

Czytaj również: Recenzja Do ostatniej kości: Timothée Chalamet i Luca Guadagnino Reunite

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Korzystanie z usług VOD ma wiele zalet

Przegląd Gatunków Filmowych Na Różnych Platformach VOD